Internet je najflexibilnejšie prostredie, kde môžete prezentovať svoju firmu, spoločnosť, organizáciu. Ponúkame vám účinnú margetingovú stratégiu!

Naša spoločnosť poskytuje profesionálne a komplexné služby. Sú to služby z oblasti web-designu, počítačovej grafiky, web-hostingu, e-commerce, databázových systémov a ďalších internetových technológií.

Služby zahrňujú poradenstvo, realizáciu pripojenia, registráciu v slovenských a svetových vyhľadávacích službách, tvorbou statických a dynamických internetových stránok, internetový obchod (e-commerce), kde implementujeme najnovšie technológie. S týmito službami je spojená údržba, aktualizácia a zaškolenie.

Našou prioritou je vaša spokojnosť. Vytvoríme aplikácie na mieru, čím vám uľahčíme viesť svoj obchod, predávať svoje produkty profesionálne, účelne a moderne. Vytvoríme pre vás formulár, objednávkový systém rôzneho charakteru a pomocou internetového obchodu môžete rýchlo a pohodlne realizovať predaj tovaru konečnému zákazníkovi, ako aj predaj tovaru medzi veľkoodberateľovi.

registrácia domény

Registrácia domény v tvare www.nazovfirmy.sk zlepší prístupnosť vašej stránky na internete a zvýši aj kredit vašej firmy.

Doplnkovou službou k registrácii je doménová elektronická pošta (e-mail). Výhodou doménovej pošty je nezávislosť na poskytovateľovi služby a fyzickom uložení dát. To znamená, že napr. v prípade zmeny servera alebo dokonca ukončenia spolupráce s poskytovateľom sa vaša internetová adresa zachová. Určite by sa vám nepáčilo, keby adresa, ktorú majú mnohí vaši obchodní partneri, zrazu prestala fungovať. To sa vám pri doménovej pošte nestane.

tvorba WWW stránok

návrh štruktúry

Štruktúra WWW stránky zahŕňa najmä návrh rozdelenia vašich materiálov do menších častí – logických celkov, ktoré budú tvoriť podstránky vašej webovej prezentácie. Tieto podstránky musia mať navrhuté vhodné prepojenia, ktoré budú reflektovať ich vzájomnú súvislosť.

grafický návrh

Dôležitým faktorom WWW stránky je, či dokáže návštevníka zaujať. Preto je grafická úprava nemenej dôležitá ako samotná obsahová hodnota stránky. Pripravíme grafický návrh od jednoduchých elementov až po zložité animácie.

web-hosting

Vaše WWW stránky alebo aplikácie môžeme umiestniť na našom serveri a sprístupniť na internete.

internetové aplikácie

Internetové aplikácie sú rozšírené internetové stránky, elektronický obchod (e-commerce), formuláre, objednávkové a inzertné systémy, ktoré vám umožňujú rýchlejší kontakt a komunikáciu s klientmi.
Tvorba internetovej aplikácie pozostáva z viacerých fáz, od konzultácií, cez grafický návrh, programovanie, testovanie, až po spustenie ostrej prevádzky.

Elektronický obchod (e-commerce) je internetová aplikácia slúžiaca na predaj tovaru prostredníctvom internetu. Poskytuje možnosti ako vyhľadávanie, vyberanie tovaru z ponuky, prezeranie nákupného košíka a platbu za tovar.
Na strane predajcu umožňuje napr. modifikáciu cien a množstva tovaru.

referencie


www.oneworldtravel.sk

www.okruhlica.sk

www.infinica.sk

www.myway.sk

www.ekosplus.sk

www.bonavitacerealie.sk

www.art-factory.sk

www.fono.sk

www.a2.antolska.sk

www.robel-obuv.sk

www.setech.sk

www.amcommerce.sk
ÚVOD
O FIRME
KONTAKTY